Wiosna, wiosna Blisko

utworzone przez | lut 20, 2024 | Aktualności, Uncategorized

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a my wracamy do Was tutaj! Udało nam się odzyskać dane do logowania na stronę i może uda nam się też nadrobić trochę aktualności.

A aktualnie u nas szansa na nowy start z nową siłą i energią. Zanim jednak to nastąpi, niezmiennie zapraszamy kobietki na BLISKĄ KAWĘ!

Czym jest BLISKA KAWA? To sobotnie, comiesieczne spotkanie w kobiecym gronie, prowadzone przez naszą wiceprezes Renatę Stanisławską-Bąk oraz Psycholożkę Aleksandrę Lesiak (znajdziecie ją na Insta jako To_zależy_Aleksandra_Lesiak). Te spotkania to czas tylko dla nas, podczas których bliżej lub dalej trzymamy się zaplanowanego tematu! A tematy są bardzo różne i co miesiąc zachęcają do udziału nawet do kilkunastu uczestniczek, które rozmawiają i dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wspaniały czas w towarzystwie pysznej kawy i czegoś słodkiego- bez cukru;)

Najbliższa BLISKA KAWA już w marcu. Wpadajcie na nasze SM i wyglądające najbliższego terminu!

Wiosna, wiosna Blisko

utworzone przez | lut 20, 2024 | Aktualności, Uncategorized

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.